לייזר טאג

חובבי אקסטרים? רוצים להרגיש את האדרנלין זורם? אתם מוזמנים להגיע לאטרקציה הלייזר טאג של אלפא טים במתחם הסינמה סיטי בירושלים ולהנות ממשחק מלא באקשן אצלנו במתחם או לקיים אירוע לייזר טאג בשטח.

חוויית הלייזר טאג ב"אלפא טים" היא אטרקציה היקפית אשר משלבת כיף טהור, טקטיקה ואסטרטגיה. הציוד באטרקציה הוא החדיש והבטיחותי ביותר בשוק, הצוות אדיב ומקצועי, והזירה עצמה משתרעת על שטח נרחב וכוללת אפילו פלייליסט שימריץ לכם את המשחק.

הפעילות מחולקת למספר משחקונים ובהתאם לתרחיש המשחקון והמטרות שהוצבו עליכם לחתור לניצחון כדי לגבור על הקבוצה/ות היריבה/ות. כל שחקן מקבל רצועת ראש המקושרת באופן אל-חוטי לנשק, ובו מוטמע מסך אינפורמטיבי למיטוב ההנאה שלכם.

הלייזר טאג ללא כאב ולכלוך!! כיוון שהנשקים משתמשים בטכנולוגיה בטוחה, קרן IR שנקלטת אצל היריב ומסמנת אותו כנפגע או מנוטרל, בזמן שאתם זוכים לניקוד בהתאם! והנפגע? ירגיש רטט ברצועת הראש וחיווי ויזואלי וקולי על כך שנפגע ועליו להשיב אש או להימלט במהירות האפשרית.

הלייזר טאג היא אטרקציה אתגרית שמתאימה לטווח גילאים רחב, מילדים ועד נוער ומבוגרים. בנוסף, יש גם ציוד שמתאים לילדים וצעירים, קל משקל וכולל תוכניות משחק קלילות מהרגיל להתאמת הקצב.

ימי גיבוש וכיף לארגונים ומוסדות

הערך הגלום בגיבוש צוותי ומחלקתי הוא אדיר ומשמעותי עבור העובדים וכן עבור המעסיק וטומן בחובו אינספור יתרונות.
אנו נוכל להפיק לפי בקשתך יום גיבוש וכיף אתגרי הכולל מגון אטרקציות, תוכן איכותי, סדנאות העצמה או אקסטרים וארוחות!
אצלנו במתחם האטרקציות בירושלים, באחד מהלוקיישנים המומלצים או במיקום לבחירתך

גלריה

logo בניית אתרים